LIA *POV*
Miután lecsapta a telefont felpillantottam a srácokra akik érdeklődő pillantással néztek rám. Intettem nekik majd beviharoztam a házba. A nap többi részében gondolkoztam és táncoltam. Este nem volt étvágyam így elmentem zuhanyozni majd lefeküdtem aludni. Másnap korán keltem így volt időm reggelizni és rendbe szedni magamat. Fogtam a deszkám és kimentem az utcára. Mark is épp akkor jött ki.
- Reggelt. - mondta félmosollyal az arcán
- Viszont. Te hogy-hogy fent vagy ilyenkor?
- Korán keltem, hogy ne késsek el. Megyünk együtt a suliba?
- Ömm aha.
Majd elindultunk a suliba. Mivel deszkáztunk így gyorsabban értünk oda. Bementünk a terembe de csak a "menő" srácok voltak bent. Leültem a helyemre és kinéztem az ablakon mire visszanéztem a srácok ott álltak előttem és mosolyogtak rám. Ááááá nem ijedtem meg dehogy.
- Mit akartok? - kérdeztem unott hangon.
- Hallottuk a tegnapi beszélgetésed.- mondta JB.
- És?
- Ki volt az? Mit akart ezzel mondani?
- Semmit csak menjetek még mielőtt meglátnának minket.
- Hóhóhóóó... Tetszik neked Mark?
Erre nem válaszoltam csak felálltam és kirohantam a folyosóra. Mi van velem? Ne ne ne neeee ez nem lehet igaz! Jó nyugi Lia visszamész és nem foglalkozol velük. Vettem egy nagy levegőt és visszamentem a terembe. Mikor a fiúk odaakartak jönni hozzám becsöngettek. Egész órán engem néztek, kicsit kényelmetlenül éreztem magam. És milyen meglepő az a csaj is engem néz gyilkos szemekkel. Hát ez a nap se lesz valami fényes ezt már most látom. Szünetbe kimentem a folyosóra de valaki követett. Persze, hogy Mimi volt az.
- Mit akarsz már megint?
- Mondtam, hogy hagyd őket. Tényleg meg akarsz halni?
- Figyelj nem ál szándékomban a közelükbe lenni, és ha ribiséged megbocsájt visszamegyek.
Ezzel faképnél hagytam és a terem felé vettem az irányt. Visszaérve senki nem volt bent. JB lépett be a terembe és a padomhoz lépett. Kérdőn néztem rá, majd a csapat többi tagja is megjött.
- Most mi?
- Miről beszéltetek Mimivel? - kérdezte a földet pásztázva.
- Az lényegtelen, de elmennétek légyszíves? Egyedül szeretnék lenni.
- Nem tehetjük amíg nem változol meg. - mondták gúnyos mosollyal és körbe ülték a padom.
Neem nem én ezt most nem akarom. Miért nem Mimihez mennek?
- Miért nem Mimit kérdezitek? - kérdeztem gyilkos tekintettel.
- Meeeert a te véleményed érdekel minket. - kacsintott rám BamBam.
- Ne érdekeljen az én véleményem! Ja és BamBam ha még egyszer rám kacsintasz kikaparom a szemed. - mondtam neki fenyegető hangon.
- Nyugi csak barátkozni akarunk veled, hogy jobban megismerkedjünk meg hasonlók.
- Velem? Menjetek inkább a dolgotokra.
Ezzel intettem, hogy menjenek el. Kérdőn néztek rám, de láttam az arcukon, hogy még nincs vége. Jackson és Mark egész matekon dobálgattak levelekkel de nem olvastam el csak visszaküldtem őket. A többi srác csak nézett engem. Jól megcsináltad Lia gratulálok. Kicsengettek, rohantam az öltözőbe nehogy a srácok elkapjanak. Mikor beértem a tornaterembe már bemelegítettek. Fiú lány párost kellett alkotni, de senki nem akart ezért a tanár mondta meg. Szegény Mark Mimivel van. Miért nem én vagyok vele? Jesszus miket képzelek? Talán féltékeny lennék de miért? Arra eszméltem fel, hogy Jackson mellettem állt. Na remek már csak ez hiányzott. Futóverseny volt. Legalább ebbe jó vagyok. Minden lány kapott egy botot. Felálltunk a rajtvonalhoz és mikor meghallottuk a sípszót elkezdtünk futni. Persze, hogy én voltam az első. Jackson átvette és elkezdett rohanni. Ezt nem hiszem el, holtverseny lett. Mark és Jackson között. Szavazás alapján a lányoknak kellett futnia. Szegény Mimit lealáztam. Jackson a nyakamba ugrott és úgy örültünk egymásnak. A nyereményünk egy szabad nap volt. Furcsa volt ezt látni, hogy Jackson a nyakamba ugrott. Láttam Markon, hogy ideges, de nem tudom , hogy miért. A nap többi részét a fiúkkal töltöttem. Mark szótlan volt és egyszer egyszer gyilkos tekintettel nézett Jacksonra. Hazafele együtt mentünk de szótlanul. Bementem a szobámba és elkezdtem táncolni. Éreztem, hogy valakik figyelnek. Táncoltam még egy-két órát, majd elmentem enni. Kajálás után lezuhanyoztam és lefeküdtem aludni.
MARK *POV*
Miután lecsapta a telefont a csaj Lia felnézett és intett ezzel jelezve hogy semmi baj. Ezután bement a házukba. Elfelejtette hogy mi belátunk a szobájába. A nap többi részében hülyültünk és beszélgettünk. Este elmentem zuhanyozni majd aludni. Reggel arra keltem hogy a kutyám nyalogat. Pár perc múlva észbe kaptam és elkezdtem készülődni. Mikor kiértem a házból láttam hogy Lia is akkor ért ki. Váltottunk pár szót és elindultunk. Azt hittem hogy nem tud deszkázni de tud. Beérve a suliba csak Jacksonék voltak bent.
- Mit akartok? - kérdeztem unott hangon.
- Hallottuk a tegnapi beszélgetésed.- mondta JB.
- És?
- Ki volt az? Mit akart ezzel mondani?
- Semmit csak menjetek még mielőtt meglátnának minket.
- Hóhóhóóó... Tetszik neked Mark?
Erre nem válaszoltam csak felálltam és kirohantam a folyosóra. Mi van velem? Ne ne ne neeee ez nem lehet igaz! Jó nyugi Lia visszamész és nem foglalkozol velük. Vettem egy nagy levegőt és visszamentem a terembe. Mikor a fiúk odaakartak jönni hozzám becsöngettek. Egész órán engem néztek, kicsit kényelmetlenül éreztem magam. És milyen meglepő az a csaj is engem néz gyilkos szemekkel. Hát ez a nap se lesz valami fényes ezt már most látom. Szünetbe kimentem a folyosóra de valaki követett. Persze, hogy Mimi volt az.
- Mit akarsz már megint?
- Mondtam, hogy hagyd őket. Tényleg meg akarsz halni?
- Figyelj nem ál szándékomban a közelükbe lenni, és ha ribiséged megbocsájt visszamegyek.
Ezzel faképnél hagytam és a terem felé vettem az irányt. Visszaérve senki nem volt bent. JB lépett be a terembe és a padomhoz lépett. Kérdőn néztem rá, majd a csapat többi tagja is megjött.
- Most mi?
- Miről beszéltetek Mimivel? - kérdezte a földet pásztázva.
- Az lényegtelen, de elmennétek légyszíves? Egyedül szeretnék lenni.
- Nem tehetjük amíg nem változol meg. - mondták gúnyos mosollyal és körbe ülték a padom.
Neem nem én ezt most nem akarom. Miért nem Mimihez mennek?
- Miért nem Mimit kérdezitek? - kérdeztem gyilkos tekintettel.
- Meeeert a te véleményed érdekel minket. - kacsintott rám BamBam.
- Ne érdekeljen az én véleményem! Ja és BamBam ha még egyszer rám kacsintasz kikaparom a szemed. - mondtam neki fenyegető hangon.
- Nyugi csak barátkozni akarunk veled, hogy jobban megismerkedjünk meg hasonlók.
- Velem? Menjetek inkább a dolgotokra.
Ezzel intettem, hogy menjenek el. Kérdőn néztek rám, de láttam az arcukon, hogy még nincs vége. Jackson és Mark egész matekon dobálgattak levelekkel de nem olvastam el csak visszaküldtem őket. A többi srác csak nézett engem. Jól megcsináltad Lia gratulálok. Kicsengettek, rohantam az öltözőbe nehogy a srácok elkapjanak. Mikor beértem a tornaterembe már bemelegítettek. Fiú lány párost kellett alkotni, de senki nem akart ezért a tanár mondta meg. Szegény Mark Mimivel van. Miért nem én vagyok vele? Jesszus miket képzelek? Talán féltékeny lennék de miért? Arra eszméltem fel, hogy Jackson mellettem állt. Na remek már csak ez hiányzott. Futóverseny volt. Legalább ebbe jó vagyok. Minden lány kapott egy botot. Felálltunk a rajtvonalhoz és mikor meghallottuk a sípszót elkezdtünk futni. Persze, hogy én voltam az első. Jackson átvette és elkezdett rohanni. Ezt nem hiszem el, holtverseny lett. Mark és Jackson között. Szavazás alapján a lányoknak kellett futnia. Szegény Mimit lealáztam. Jackson a nyakamba ugrott és úgy örültünk egymásnak. A nyereményünk egy szabad nap volt. Furcsa volt ezt látni, hogy Jackson a nyakamba ugrott. Láttam Markon, hogy ideges, de nem tudom , hogy miért. A nap többi részét a fiúkkal töltöttem. Mark szótlan volt és egyszer egyszer gyilkos tekintettel nézett Jacksonra. Hazafele együtt mentünk de szótlanul. Bementem a szobámba és elkezdtem táncolni. Éreztem, hogy valakik figyelnek. Táncoltam még egy-két órát, majd elmentem enni. Kajálás után lezuhanyoztam és lefeküdtem aludni.
MARK *POV*
Miután lecsapta a telefont a csaj Lia felnézett és intett ezzel jelezve hogy semmi baj. Ezután bement a házukba. Elfelejtette hogy mi belátunk a szobájába. A nap többi részében hülyültünk és beszélgettünk. Este elmentem zuhanyozni majd aludni. Reggel arra keltem hogy a kutyám nyalogat. Pár perc múlva észbe kaptam és elkezdtem készülődni. Mikor kiértem a házból láttam hogy Lia is akkor ért ki. Váltottunk pár szót és elindultunk. Azt hittem hogy nem tud deszkázni de tud. Beérve a suliba csak Jacksonék voltak bent.
- Reggelt. - köszöntem vidáman.
- Neked is. - mondták egyszerre.
- Liát vidítsuk már fel. - ujjongott BamBam.
Egyetértően bólintottunk. Odamentünk a padjához és elkezdtük idegesíteni, ami nagyon nem tetszett neki. Egyszer csak felállt majd kiment a teremből.
- Ezt jól megcsináltad.- mondta Jackson idegesen Jb-nek.
- Ha ennyire nagy a szád akkor beszélj vele te, amúgy is tudtommal utálod. - felelte Jb.
- Srácok szerintem Jacksonnak tetszik. - szólt közbe Junior.
- Ne-nem tetszik. - próbálta eltakarni a pirsosas arcát.
Jackson erről lekéstél, ugyanis az enyém lesz. Most komolyan ezt mondtam? Végülis már vagy két napja ismerem, tehát lehetek belé szerelmes nem? Maark!! Ne gondolj ilyenekre hisz a nevén kívül semmit nem tudsz róla. Ez biztos csak átmeneti. Gondolkodásomból a csengő zökkentett ki, egész órán Liát néztük, látszott rajta, hogy nem tetszik neki. Kicsengetéskor Lia kiment, összenéztünk a fiúkkal, majd követtük őt. Mimivel beszélget, mérgesnek tűnik. Elindult vissza, szerencsére el tudtunk bújni. Pár perc után bekültük Jb-t, és egy-két másodperc után mi is bementünk. A padjánál próbáltuk faggatni, hogy mi történt de semmi. Azon kívűl, hogy BamBamnek ki akarja kaparni a szemét, semmi mást nem tudtunk meg. Körül ültük a padját, de megint megszólalt a csengő. Matekon dobálgattuk levelekkel, kevés sikerrel. Tesin párokat alkottunk, szerencsétlen én Mimit kaptam. A lányok kezdték, Lia volt a leggyorsabb. Jackson és én egyszerre értünk be. Szavazás alapján a lányok futottak. Természetes, hogy Lia nyert. Jackson a nyakába ugrott és így ünnepelték győzelmüket. Nagyon mérges lettem a legjobb barátomra, attól még a haverom de most nagyon haragszom rá. Egész nap együtt voltunk, én nem mondtam semmit csak szúrós szemekkel néztem Jacksonra. Hazafelé az utunk csendesen telt. A srácok átjöttek, majd kimentünk az udvarra. Lia ablakát kezdtük kémlelni, láttuk ahogy táncol. Eszméletlenül jól csinálja. Még néztük pár percig, utána hülyültünk és hasonló. Megbeszéltük, hogy itt aludnak mert holnal nincs suli.
- Szerintetek mennyi időbe fog telni mire kisegítjük? - kérdezte Yugyeom.
- Nem tudom, de ki kell tartanunk. - mondta magabiztosan Jb.
Bólintottunk. Fogtam egy párnát és Jacksonhoz vágtam. Kérdőn nézett rám, de én folytattam. Ezzel elkezdtünk párna csatázni. Fiú létünkre, nem baj ilyenek vagyunk. Elszórakoztunk egy darabig majd fáradtan aludtunk el a nappaliban. Pontosabban ők igen, Jackson és én kimentünk a konyhába beszélni.
- Szóval tetszik neked? - néztem a szemébe.
- Igen, de ezt ne mond el senkinek. - nézett rám boci szemekkel.
Bólintottam.
- Kérsz teát?
- Aha.
- Mióta tetszik neked?
- Év eleje óta.
Miután ezt kimondta elkészült a tea. Lassan megittuk, majd visszamentünk a nappaliba. Jacksonnal egymásra mosolyogtunk ahogy a fiúk aludtak. Nem bírtuk sokáig mi is követtük a példájukat.

